Радио Милева

Р’же не се држе: Лоба има нова фризура ама и нова љубов – па кој не би посакал вакво совршенство (фото)

Р’же не се држе: Лоба има нова фризура ама и нова љубов – па кој не би посакал вакво совршенство (фото)

Со него вели дека и се случила љубов на прв поглед, а и кому не би му се случила…? Тоа е речиси невозможно.

Се вели дека жените прават промени на себе кога им се случува нешто ново во животот, а на Викторија Лоба навистина и се случи, па премина во акција.

Убавата пејачка со ангелско лице на социјалните мрежи се пофали со скратената фризура во нежна розова нијанса, но и со најважното – новиот Мерцедес А класа.

Светло розе дефинитивно ми е fave ? #roseblonde

A post shared by L О B А ♥️ (@victorialoba) on


Црвеното „мече“ пристигна специјално да го вози Лоба, откако таа пред неколку недели се појави и на неговата официјална македонска промоција, а потоа и го повози низ град давајќи му гласовни команди.

Лоба очигледно зтана новото заштитно лице од Македонија за овој реномиран бренд кој одлично и прилега.

„Дојди со мене да те повозам“, пееше Лоба во својата песна, а кој би сакал со неа да не се повози?

Останати вести од Радио Милева