Радио Милева
И се може

Пустинска роза: Анастасија Ражнатовиќ ги излуди девојките со стајлингот за фотосесија среде пустина (фото+видео)

Пустинска роза: Анастасија Ражнатовиќ ги излуди девојките со стајлингот за фотосесија среде пустина (фото+видео)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ деновиве престојува во Катар каде за Србија на Мундијалот настапува нејзиното момче Немања Гудељ.

Покрај тоа што беше голема поддршка за Немања во овие напорни денови, Анастасија ја искористи оваа прилика да ужива во шармот на Доха и да се прошета во нејзините нови парчиња облека.

Познато е дека Ражнатовиќ не штеди кога се во прашање нејзините комбинации, па сега се прошета во модна комбинација од дури 1.557 евра, а на следбеничките особено им се допадна лелеавиот фустан кој чини околу 240 евра, топот околу 200 евра, шапката од познатиот бренд „Диор“ е 970 евра, а очилата за сонце „Рејбан“ се 125 евра.

Наследничката на Цеца едноставно ужива во можностите кои и ги ниди животот.

фото:Инстаграм

Останати вести од Радио Милева