Радио Милева
Обожава да се фали

„Пука“ на неа: Луна Ѓогани во тесно мини фустанче се прошета со трудничкиот стомак низ Дубаи, а позираше и во бикини (фото)

„Пука“ на неа: Луна Ѓогани во тесно мини фустанче се прошета со трудничкиот стомак низ Дубаи, а позираше и во бикини (фото)
фото:луна ѓогани/инстаграм

Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ уживаат на одмор во Дубаи, а идната мајка сега покажа каков луксуз ги опкружува.

Луна, која е во шестиот месец од бременоста, излезе на вечера со Марко, а за таа пригода избра тесен бел фустан, а вниманието го привлече со својот труднички стомак.

фото:луна ѓогани/инстаграм

Таа тогаш го покажа сјајот кој е на секој чекор, а Луна и нејзиниот свршеник не кријат колку уживаат на ова патување.

Следеа и фотографии на трудницата во бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani)

Луна, да потсетиме, носи девојче, а таа и Марко одлучија да и го дадат името Миа.

Останати вести од Радио Милева