Вистаграм

Психоделична уметност: Маникир инспириран од 60-тите

Психоделична уметност: Маникир инспириран од 60-тите

Летото помина, а сезоната на удобноста е конечно тука. Оваа есен Инстаграм е инспириран од трендовите во 60-тите, а овој маникир сигурно ќе ви се допадне и на вас и кој ќе ви помогне да се расположите во мрачните месеци кои доаѓаат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ❤ Hang Nguyen aka Moon ❤ (@thehangedit) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MEL SHENGARIS LA📍 (@painted_lolly) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shannon Elias (@elias.nails) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Na Ho (@nails_and_soul) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Na Ho (@nails_and_soul) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michelle Humphrey 💅🏽 (@nailsbymh) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sigourney Nuñez (@nailartbysig) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Betina R. Goldstein (@betina_goldstein) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ❤ Hang Nguyen aka Moon ❤ (@thehangedit) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessica Washick (@jessicawashick) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HARD AS NAILS STUDIO (@hardasnails.studio) on