Радио Милева
неразделни

Првпат заедно на јавен настан: Џенифер Лопез и Бен Афлек прегрнати пристигнаа на филмскиот фестивал во Венеција

Првпат заедно на јавен настан: Џенифер Лопез и Бен Афлек прегрнати пристигнаа на филмскиот фестивал во Венеција

Популарниот холивудски пар Џенифер Лопез и Бен Афлек со приватно такси допатувале на 78 издание на филмскиот фестивал во Венеција.

Тие пристигнале на премиера на филмот „The last duel“ во кој Афлек има улога.

Двојката не ја пропуштила приликата да покажат колку се заљубени, па дури и прегрнати пристигнале на фестивалот.

За ова прилика тие се одлучиле за црна и бела комбинација. Имено, Џенифер била облечена во бел фустан во комбинација со црни сандали и чанта. Бен бил облечен во црна комбинација.

Инаку, откако во мај ја обновија старата љубов, Бен и Џенифер се неразделни – своето слободно време го поминуваат заедно, сами или со децата.

фото: Профимедиа

Останати вести од Радио Милева