Радио Милева

Први фотографии од Наташа Беквалац по инцидентот со Лука! (фото)

Први фотографии од Наташа Беквалац по инцидентот со Лука! (фото)

Во саботата сопругот на Наташа Беквлац, Лука Лазукиќ извршил физичко насилство врз пејачката, по што таа завршила во болница.

Вчера, првпат по инцидентот пејачката излегла од домот на Дедиње и била на нотар во Нов Белград, пишуваат српските медиуми.

Во црна комбинација и со очила на очите, пејачката изглегла од својот дом и не сакала да дава изјави.

Екипата на порталот Курир.рс ја следеле Наташа, која била во друштво на  адвокатот и сестра и. Според пишувањата на медиумите таа била кај нотар, потпишала некои документи и се вратила во својот стан.

 

фото: Зоран Јевтиќ

 

Останати вести од Радио Милева