Радио Милева
правдата ќе ја бара на суд

Првата изјава на Рада Манојловиќ по аферата со секс видеата: Пејачката го цитираше татко ѝ и  на сите им ја затвори устата со овие зборови (фото)

Првата изјава на Рада Манојловиќ по аферата со секс видеата: Пејачката го цитираше татко ѝ и  на сите им ја затвори устата со овие зборови (фото)

По тврдењата на „опседнатиот обожавател“ дека била интимна со него, се огласи и Рада Манојловиќ која откри за што се работи.

Имено, Рада Манојловиќ ги искористи зборовите на нејзиниот татко за да му се одмазди на овој млад човек.

– Ќе ги кажам зборовите на татко ми: „Ќерко, биди среќна, од толку лудаци на слобода, само еден ти се залепи“ – рече Рада.

Да потсетиме, станува збор за учесникот од  реалното шоу „Парови“, Дарио Шогоровиќ, кој ја следи пејачката на социјалната мрежа Инстаграм, често оди на нејзините настапи и сака да се фотографира со неа.

Пејачката, инаку, одлучи правдата да ја бара на суд, а преку социјалните мрежи испрати:

– Тужба, па лај“ – напишала Рада.

Инаку, тој објави „аукција“ на која тој што ќе понуди најмногу пари наводно го добива видеото од хотелот во кој наводно бил интимен со Рада Манојловиќ.

Фото:Принтскрин/Инстаграм

 

Останати вести од Радио Милева