Радио Милева

Прва фотографија: Вака изгледа Гога Секулиќ на почетокот од бременоста! (фото)

Прва фотографија: Вака изгледа Гога Секулиќ на почетокот од бременоста! (фото)

Пејачката Гога Секулиќ е бремена, а заедно со нејзиниот помлад партнер Урош Домановиќ ќе станат родители на своето прво дете.

По долга борба да остане бремена и подготвките да оди на вештачко оплодување, Гога остана бремена по природен пат.

Пејачката ужива во првите недели од бременоста, а сега покажа како ужива додека се оствари во улога на мајка.

☀?

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Гога живее во Цирих, па многу ретко може да ја видиме во медиумите. Меѓутоа, таа често е актвина на социјалните мрежи, каде ги известува фановите за нејзините актвиности. На „Инса стори“ сподели фотографија на која се гледа дека блеска во првите недели од бременоста.

☀?

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Останати вести од Радио Милева