Радио Милева
добронамерна порака

Провокативни пози од Ана Кокиќ: Пејачката се опуштила и објавила разголени фотографии

Провокативни пози од Ана Кокиќ: Пејачката се  опуштила и објавила разголени фотографии

Популарната пејачката Ана Кокиќ ги воодушеви своите следбеници објавувајќи провокативни  фотографии  на Инстаграм профилот.

Кокиќ предизвика лавина коментари за сметка на нејзиниот изглед, а објави и една порака која исто така привлече големо внимание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Kokic (@anakokicmusic)

„Одамна не слушам што зборуваат луѓето, само гледам што прават! Со зборовите можат да заведат и мамат, а со своите дела да бидат на местото што го заслужуваат! Чувајте ги луѓето кои ви го разубавуваат секој ден и ви го прават посебен, а посакајте им среќен пат на оние кои сакаат да бидат на друго место! Благодарна сум на сите што сте тука и уште повеќе благодарна сум на оние што не сте“  – напиша  Ана на фотографиите.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/anakokicmusic

Останати вести од Радио Милева