Радио Милева
сѐ и се гледа

Провокативната Наташа Беквалац го покажа своето отворено деколте, па измами воздишки за бујните облини (Фото 18+)

Провокативната Наташа Беквалац го покажа своето отворено деколте, па измами воздишки за бујните облини (Фото 18+)

Пејачката Наташа Беквалац сношти имаше настап пред својата публика во еден клуб, а атмосферата дополнително ја подгреа нејзиниот провокативен стајлинг.

 

Беквалац пред белградската публика се појави во интригантен розов фустан, а сите погледи беа вперени во нејзиното бујно деколте кое никого не остави рамнодушен.

Како што минуваше времето, Наташа за време на настапот малку повеќе се опушти, а во еден момент и ѕирна и  брадавицата.

Но, тука не завршија предизвикувачките егзибиции на Наташа, па во еден момент можеше да се види меѓуножјето на пејачката. Се поставува прашањето дали Беквалац воопшто носела гаќички? Но, за тоа проценете самите, откако ќе ги смирите воздишките, страстите и возбудата што ги мами пејачката.

Фото:Принтскрин/Часлав Вукојиќиќ/

 

Останати вести од Радио Милева