Радио Милева

Провидно горе, а уште повеќе долу: Сека се разголи во соблекувална! (ФОТО)

Провидно горе, а уште повеќе долу: Сека се разголи во соблекувална! (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ на својот Инстаграм профил објави неколку провокативни фотографии, а најголемо внимание привлече фотографијата на која позира во провиден фустан.

За загревање Сека прво објавила селфи на кое доминира нејзиното деколте…

А потоа следеше фотографија од нејзиниот гардеробер, на која во провидниот фустан повеќе открива, отколку што покрива.

Останати вести од Радио Милева