Промотер

Вака изгледа Теона – ќерката на Сузана Спасовска, која е главен лик во нејзиното ново видео – „Дали знаеш ти (Рамо за плачење)“ (ВИДЕО)

Македонската фолк дива, Сузана Спасовска има нова песна насловена „Дали знаеш ти (Рамо за плачење)“, која ја промовираше заедно со видеоспот....
Промотер

“Данас је љубав побједила” – Јоце Панов доби и свадбен спот од денот кога ја прослави љубовта со Марина (ВИДЕО)

Изминатиот викенд пејачот Јоце панов и офицајлно заплови во брачните води по 10 годишна врска со својата сакана Марина. За свадбата Јоце...