Промотер

Диџеј Бабура Јуниор има нов хаус микс заедно со вилионистот Виктор Ангелов (видео)

Диџеј Бабура Јуниор има нов хаус микс заедно со вилионистот Виктор Ангелов (видео)
фото:принтскрин/јутјуб

Диџеј Бабура Јуниор деновиве сними одличен комерцијален хаус микс во присуство на виолина заедно со Виктор Ангелов.

Музиката е секогаш тука, во добро и лошо, а овие познати денс звуци зачинети со звуците на виолината, како да укажуваат на ова необично лето.

Видеото е снимено на преубавиот Козјак, а уше од самото објавување на интернет каналот Јутјуб, наиде на доста позитивни реакции.

Погледнете: