Радио Милева
и стил и сексапил

Променлива како времето: Вчера се сликаше закопчана до гуша, денес еве ја пиштол гола Карлеуша (ФОТО)

Променлива како времето: Вчера се сликаше закопчана до гуша, денес еве ја пиштол гола Карлеуша (ФОТО)

Јелена Карлеуша дефинитивно е жена со стил и нестварен сексапил… Колку вчера  сподели фотографија на која е стилизирана по последна мода за посвечена пригода, а веќе денес секси слика за жива згода.

Таа позираше во гримиорната пред огледалото за шминкање, седејќи на столче со своите иницијали во многу интересна варијанта на облека.
Јелена во краток топ чии прерамки  се украсени со карнери и здолниште со висок струк и длабик шлиц до препони.

Пејачката знае дека „ѓаволот лежи во деталите“,  па покрај сандалите, околу струкот ставила впечатлив ремен со голема шнола, шешир со малку поширок раб и минијатурно бело чантиче со златен ланец.

Карлеуша вчера стилски дотерана по последна мода, ама затоа  веќе денес шокираше сликана пиштол гола, без ниту едно парче гардероба…!

Во духот на својот прекар,  белградската „мала од скандала“ сподели гола фотографија сликана од профил на својот Инстаграм, на која без грам срам, уште еднаш го покажа сиот свој телресен раскош.

Гигантските силиконски гради  во пределот на брадавиците прекриени  само со дланките, а сето останато на увид на „влажните погледи“ на јавноста.

Впрочем, ова го може само една душа – Јелена Карлеуша… Само таа има и совршен  стил и  неодолив сексапил!

Останати вести од Радио Милева