Радио Милева
освежена

Промената на госпоѓа Гудељ: Анастасија се врати во Србија, а ова е првото нешто што го направи за себе (фото)

Промената на госпоѓа Гудељ: Анастасија се врати во Србија, а ова е првото нешто што го направи за себе (фото)

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ, која неодамна се омажи за Гудељ, се врати од Севиља во Србија, каде што го поминува времето со своето семејство.

Пејачката реши да направи промена за краткото време што ќе биде во Белград, па направи нова фризура и се сликаше.

Својот нов изглед го сподели со следбениците на нејзиниот Инстаграм профил. Имено, Анастасија ги направи прамени, ја осветли и скрати косата, а сега изгледа поинаку и освежено.

– Суптилни прамени кои тотално ја освежија мојата коса.

Презадоволна сум – изјави Ражнатовиќ.


Жените ја менуваат фризурана кога им се случува нешто големо, а на Анастасија тоа и се случи пред само неколку дека – стана мажена жена.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева