Радио Милева

„Призна дека го сака“ – протече домашно видео од ќерката на Цеца! (видео)

„Призна дека го сака“ – протече домашно видео од ќерката на Цеца! (видео)

Наследничката на Светлана Цеца Ражнатовиќ се повеќе е активна на социјалните мрежи, а кога и да објави нешто прави вистински хаос.

Сега Анастасија Ражантовиќ успеа да ги изненади фановите со симпатично видео на кое ќерката на Цеца покажа како ужива со личност која многу и значи.

На своите следачи на Инстаграм, Анастасија покажа како се забавува и откри детали од својот интимен живот.

„Го сака, но исто така сакам да се шегувам, но и тој да се шегува со мене, напиша во опсиот Ржанатовиќ.

Имено, станува збор за нејзиниот брат Вељко кој ја скокоташе, а таа се смееше, но и со овој мал гест тие покажаа дека се сакаат.

фото: принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева