Радио Милева
романса со мистериозно момче

Призна дека е заљубена: Едита Арадиновиќ ужива со момчето (фото)

Призна дека е заљубена: Едита Арадиновиќ ужива со момчето (фото)

Пејачката Едита Арадиновиќ го криеше својот љубовен живот од очите на јавноста, а сега реши да признае дека е заљубена и дека ужива со своето момче.

Атрактивната пејачка на приказната на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии со својот љубовен партнер.

Таа ги изненади сите со фотографијата од креветот каде дечкото е без кошула, додека заедно лежат во кревет. Сепак, таа го сокри неговото лице на својата објава.

„Љубов, заедно ќе го освоиме светот“, е еден од описите, заедно со неколку емотикони.

Таа му се заблагодарува во речиси секоја објава, а многумина веќе шпекулираат дека причината за тоа била одбележувањето на годишнината од емотивната врска.

 

„Најмногу сакам да поминувам време со тебе. Два листа од ист цвет“.

Ти должам многу среќа, љубов моја“, рече Арадиновиќ.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/editaaradinovic

 

Останати вести од Радио Милева