Радио Милева
„треси,треси“

Привилегија само за понежниот пол: Теодора Џехверовиќ од публиката бараше да ја удираат по задникот, а потоа паднаа и закани (видео)

Привилегија само за понежниот пол: Теодора Џехверовиќ од публиката бараше да ја удираат по задникот, а потоа паднаа и закани (видео)

Пејачката Теодора Џехверовиќ на неодамнешниот настап имаше чудно барање од својата публика. Имено, таа побарала да биде удирана по задникот.

Меѓутоа, Џехверовиќ само ги прашала девојките од публиката, на што тие со задоволство се согласиле и за време на песната „Треси, треси“ ја удриле со раце по задникот.

Еден дечко ја искористи оваа прилика, а пејачката збесна и се закани:

– Не! Дали си девојка? Сакаш да те плеснам овде? – се закани Теодора и продолжи да пее.

Малата Џехва веќе извесно време има послободно однесување во вид на провокативни погледи, фотосесии и настапи, а неколку пати беше мета на критики на кои никогаш не обрнуваше внимание.

@muzikabiosamtu #muzikabiosamtu #singer #live #teodoradzehverovic ♬ original sound – Muzika Bio Sam Tu

фото:Инстаграм принтскрин/Тик Ток

Останати вести од Радио Милева