Радио Милева

Принова во семејството на Бекамови: Викторија и Дејвид ќе добијат внуче?

Принова во семејството на Бекамови: Викторија и Дејвид ќе добијат внуче?
фото: гуливер гети имагес

Синот на Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин Бекам неодамна се сврши со неговата избраничка Никола Пелц.

Тие се верија по 9 месечна врска, а Викторија и Дејвид ја одобрија нивната врска.

Британските медиуми сега пак тврдат дека Никола и Бруклин ќе станат родители, а Дејвид и Викторија ќе добијат внуче.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ?? (@brooklynbeckham) on

„Иако на почетокот се спротивставуваа на оваа врска, Викторија и Дејвид им дадоа благослов кога дознаа дека ќе се венчаат“, вели пријател на семејството.

Друг пријател тврди дека Викторија и Дејвид се подготуваат за улогата на баба и дедо и дека поради тоа многу се возбудени.

„Мислам дека е бремена и мислам дека парот ќе добие внуче“ пишува во коментар на една фотографија која ја објави Никола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ?? (@brooklynbeckham) on


Како што шпекулираат британските медиуми, идната снаа на Бекамови е при крајот на првото трисмесечие од бременоста.

Досега, семејството Бекамови не се огласи ниту да ги потврди ниту демантира овие пишувања.

 

Останати вести од Радио Милева