Радио Милева

Пријателка на Меган Маркл и принцот Хари откри каков е нивниот однос

Пријателка на Меган Маркл и принцот Хари откри каков е нивниот однос

Заедничкиот живот на Меган Маркл и принцот Хари не престанува да ја интеренсира јавноста.

Иако е очигледно дека парот е заљубен, луѓето го аналазираат нивниот однос.

Една нивна пријателка одлучи за медиумите да открие што забележела при односот на Меган Маркл и принцот Хари.

„Иако луѓето се и сешто зборуваат за Меган, таа е многу топла личност и цврсто стои со нозете на земја. Во една прилика вечеравме заедно, па таа јадеше од мојата храна, а јас од нејзината. Навистина не е вообразена како што се зборува“ вели пријателката на војвотката и додава дека таа и Хари се заљубени до уши.

View this post on Instagram

this image… ??

A post shared by British Royal Family (@uk.royalfamily) on

„Тие двајца навистина се заљубени како тинејџери. Се шегуваме дека е им е прва година од бракот, но нивната љубов е огромона.  Едвај го чекаат бебето“ вели пријателката.

 

Останати вести од Радио Милева