Радио Милева
поглед подолу...

Прија сакаше да се пофали со новата фризура, ама на сите нешто друго им беше примамливо многу повеќе… она што лежи во длабокото деколте (ФОТО)

Прија сакаше да се пофали со новата фризура, ама на сите нешто друго им беше примамливо многу повеќе… она што лежи во длабокото деколте (ФОТО)

„Половина српска естрада“ се собра на свадбата на пејачката Катарина Грујиќ и фудбалерот Марко Гобељиќ, а меѓу нив беше и пејачката Александра Пријовиќ.

Снашката на Боба и Брена  за оваа пригода облече провокативен фустан со ултрадлабоко деколте, а друштво ѝ правеше  Виктор, братот на нејзиниот сопруг, Филип Живојиновиќ.

Она што таа сакаше да биде забележано на неа е новаta фризура собрана во пунџа, со  пуштени шишки.

Арно ама, кој ти гледа фризура кога пред себе има многу повозбудлива визура.  Поглед подолу во деколте што мами  од кое дали секој вистински маж „не би одлепило очи“,  проценете и сами?!

Фото: Инстаграм принтскрин/aleksandraprijovic

Останати вести од Радио Милева