Радио Милева
„боде очи“...

Прија потсети колку е бујна, а ќерката на Цеца и упати необичен комплимент, за изгледот на она што и ѕирка од градникот: „Лудило на мозокот“! (ФОТО)

Прија потсети колку е бујна, а ќерката на Цеца и упати необичен комплимент, за изгледот на она што и ѕирка од градникот: „Лудило на мозокот“! (ФОТО)

Александра Пријовиќ редовно знае да ги израдува своите следбеници на Инстаграм со провокативни фотографии, па дури и кога можеби не сака, или тоа го прави ненамерно со своето еротско издание,  привлекува внимание!

Овој пат Прија објави фотографија во многу убава комбинација облека, но она што многумина најмногу го забележаа беше нејзиното длабоко деколте и бујната предница на цицлестата убавица,  што ве остава без здив. Прија толку „боде очи“,  што нејзината колешка, ќерката на Цеца, младата пејачка  Анастасија Ражнатовиќ не можеше да издржи, па и порача само едно за изгледот на она што и ѕирка од градникот: „Лудило на мозокот“!

 

Останати вести од Радио Милева