Радио Милева
еротска генетика

Прија по танга бикини заедно со мајка и Борка во базен: Тие со влажни тела, околината со „влажни погледи“ кон двете убавици (ФОТО)

Прија по танга бикини заедно со мајка и Борка во базен: Тие со влажни тела, околината со „влажни погледи“ кон двете убавици  (ФОТО)

Откако се појави на јавната сцена, многумина се воодушевени и од гласот и од стасот на Александра Пријовиќ. Снашката на Брена на почетокот од бракот со Филип, посиникот на фолк -дивата,  како се срамеше да покаже со каков телесен траскош располага, но очигледно како поминува времето таа се почесто воодушевува со нејзиниот изглед.

На Прија и прија и импонира да провоцира: Снашката на Брена се опушти, па покажа колку е цицлеста (ФОТО) – Вистина.мк (vistina.com.mk)

Откако ја покажа нејзината мајка Борка,  многу брзо стана јасно дека пејачката го наследила целиот свој талент, а Бога ми и физичкиот изглед од неа.

Двете убавици деновиве одново уживаа заедно во друштво на заедничките пријатели пријателите на еден отворен базен на плажа во Црна Гора, каде Александра ја долови атмосферата  директно од водата.

Мајката и ќерката беа тие што привлекоа големо внимание, со својот изглед, особено со костимите за капење во кои со стил  го споделија сиот свој сексапил.

Борка во бикини со животински принт и дизајн на леопард, додека Прија упадливо впечатлива во светло розова фламинго боја костим за капење,  ја покажаа сета своја еротска генетика преточена во телесна естетика.

Особено беа фасцинирани случајните посетители, чии „влажни погледи“ не ги одлепуваа од уште „повлажната“, згодна и атрктивна Прија, чии розови танга гаќички нежно тонеа во извајаната тркалезна задница на сексапилната естрадна убавица!

Фото: Инстаграм принтскрин/aleksandraprijoviс/borkamihajlovic1974

Останати вести од Радио Милева