Радио Милева
српската мајка не штеди

Престојот на Цеца во Лондон чини басносновна сума на пари, еве колку чини една ноќ во хотелот во кој престојува „српската мајка“

Престојот на Цеца во Лондон чини басносновна сума на пари, еве колку чини една ноќ во хотелот во кој престојува „српската мајка“

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ отпатува во Лондон поради настап, а пејачката престојува во еден од најскапите хотели

Цеца синоќа одржа концерт во Лондон, а пејачката очигледно решила да го продолжи престојот и одморот во еден од најубавите градови во Англија.

Познато е дека Цеца сака да ужива во луксуз, па не е чудно зошто го избрала хотелот во кој престојувала.

Фолк дивата престојува во хотел кој е на само 500 метри од центарот на Лондон и има пет ѕвезди, а ноќевање за едно лице чини вртоглави 1.070 евра за ноќевање!

Цеца неодамна ја прашаа кој е вистинскиот маж за неа, а таа како од топ одговори:

– Путин! (Смеа) Сите би Путин. Се шегувам, тој најмалку ја гледа жената, нема време за водење љубов и романса. Дотичниот, со сета почит, е престар за мојот вкус, јас би малку помлад и да нема толку обврски – изјави Цеца неодамна.

Останати вести од Радио Милева