Радио Милева
син на тато

Преслатко бебе, уште посладок детаљ на него: Бојана Родиќ го покажа синот, оваа сличност со неговиот татко е повеќе од евидентна (ФОТО)

Преслатко бебе, уште посладок детаљ на него: Бојана Родиќ го покажа синот, оваа сличност со неговиот татко е повеќе од евидентна (ФОТО)

Бојана Родиќ, снаата на српската пејачка Гоца Божиновска објави прва фотографија со наследникот Зоран Шијан.

Синот на пејачката и Бојана првото нивно дете го добија пред две недели, а среќата не ја кријат ниту од следбениците на социјалните мрежи.

Истото се случи и овој пат кога Бојана го зема во раце својот штотуку роден син и позираше со него.

На фотографијата лицето на бебето беше прекриено со емотикон во форма на срце, но се гледа дека има црна коса што ја наследило од својот татко.

 

Останати вести од Радио Милева