Радио Милева
Стил во секој детаљ

Префинето и модерно: Елена Стефановска го покажа својот дом уреден беспрекорно (видео)

Префинето и модерно: Елена Стефановска го покажа својот дом уреден беспрекорно (видео)

ТВ водителката на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска во буквална смисла го живее животот со стил.

Ова за неа медиумите го напишале многупати, но од кога ја наде љубовта на својот живот, се сврши и започнаа заедно да живеат, Елена во голема мера покажува дека и цвета на секое поле.

За време на новогодишниот период саканиот Бојан ја запроси на патување во Русија, потоа правеа прослава во домот по тој повод во присуство на пријателите и најблиските, а следно е свадбата која најавија дека ќе биде налето.

Елена е активна корисничка на социјалните мрежи, особено на Инстаграм, а овој пат преку видео покажа како ја подготвува трпезата во домот.

Префинети детали и беспрекорен ентериер, а од приложеното особено е интересна масата која наместо ногарки има тркала со посебен ретро шмек.

Погледнете го ова кратко видео и љубовното гнездо на Елена Стефановска и нејзиниот сакан Бојан.

Останати вести од Радио Милева