Радио Милева
мами воздишки

Предизвикувачко издание на ќерката на Чола: Во минијатурен костим за капење сите нејзини облини дојдоа до израз (фото)

Предизвикувачко издание на ќерката на Чола: Во минијатурен костим за капење сите нејзини облини дојдоа до израз (фото)

Ќерката на Здравко Чолиќ привлекува се поголемо внимание во јавноста, па нејзиниот изглед често е мета на коментари. Имено, Уна моментално ужива на одморот во Грција, а на социјалните мрежи секојдневно споделува предизвикувачки фотографии во интересни костими за капење.

Костими за капење има во речиси сите нијанси, а таа не се колеба да облече бикини кои одлично ги истакнуваат нејзините облини, како и едноделни костими за капење со интересен крој со шлицови.

Под сликите можете да најдете само пофални зборови, има лавина изјави како оние дека е убава и премногу згодна!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic)

Иако многумина веруваат дека Уна ќе се занимава со јавни работи, Чола еднаш откри дека неговата ќерка сепак ќе избере работа која нема врска со медиумите и јавноста.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/unacolic/zdravkocolicofficial

Останати вести од Радио Милева