Радио Милева
Гол и незадоволен

Познатиот холивудски актер објави фотографија на која е целосно гол, а дамите ширум светот се распаметија од позата и мускулите (фото)

Познатиот холивудски актер објави фотографија на која е целосно гол, а дамите ширум светот се распаметија од позата и мускулите (фото)
фото:принтскрин

Американскиот актер Чанинг Тејтум (41) објави фотографија на Инстаграм каде е целосно гол.
Заводникот ги прекри гениталиите со емотикон на мајмунот.

Чанинг со оваа фотографија го покажа извајаното торзо.

„Кога сте целосно голи во приколката за шминка и држите крпа над вашето тело, вие се подготвувате да сонувате сон на сетот за кој ќе треба да ја подготвите вашата мајка пред да го гледа филмот“, напиша Татум веднаш до фотографијата.

фото:принтскрин инстаграм

„Толку многу се напрегам што добив грч“, додаде тој.

Татум неодамна изјави дека смета дека треба да стане подобар актер за да не мора постојано да се соблекува во филмовите во кои глуми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Channing Tatum (@channingtatum)

Коментарите за изгледот на актерот, кој влезе во четвртата деценија, се редеа на социјалната мрежа Твитер особено од распаметените припаднички на понежниот пол.

Останати вести од Радио Милева