Радио Милева
цветна еротика...

Познатата светска старлета Деми Роуз бујна и расцветана: „Пиштол гола“ во различни пози на постела од рози (ФОТО)

Познатата светска старлета Деми Роуз бујна и расцветана: „Пиштол гола“ во различни пози на постела од рози (ФОТО)

Популарната светска старлета Деми Роуз повторно предизвика воздишки кај обожавателите со најновата доза летна голотија.

Оваа атрактивна дама овој пат го привлече вниманието на своите обожаватели откако своите бујни облини ги сплоти со своето презиме… Поточно, прекривајќи го голото тело со ливчиња од цвеќето  чие презиме го носи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Славната Деми „пиштол гола“ менуваше пози, легната на постела во вид на срце, од црвено-бели рози!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Фото: Инстаграм принтскрин/demirose

Останати вести од Радио Милева