Радио Милева
(вон)брачно дуо-трио

Познатата светска глумица со шокантно признание: „Редовно имав се*с со една брачна двојка“ (ФОТО+ВИДЕО)

Познатата светска глумица со шокантно признание: „Редовно имав се*с со една брачна двојка“ (ФОТО+ВИДЕО)

Познатата светска актерка Емили Атак, позната по улогата на Шарлот во серијалот „The Inbetweeners“, им откри на гледачите во новата епизода од нејзиното ток-шоу дека била интимна, поточно во во сексуална врска со една брачна двојка и дека редовно имала секс со нив.

„Го запознав момчето во еден паб.Флертувавме, а потоа во еден момент тој ми рече дека е оженет, но дека не е проблем бидејќи тој имал отворена врска со неговата сопруга и дека и таа сака да се сретне со мене и одблизу да се запознаеме.Повеќето жени алармантно би збегале во тој момент, но јас реагирав како бик на црвено парче крпа во на корида. Мен по се изгледа алармите ме возбудуваат “, рече таа.

Што понатаму се случило и како се одвивала приказната, погледнете во видеото во продолжение.

Останати вести од Радио Милева