Радио Милева
еротска генералка

Познатата сплитска пејачка иако чистеше по дома само по секси долна облека е далеку од „очајна домаќинка“ (ФОТО)

Познатата сплитска пејачка иако чистеше по дома само по секси  долна облека е далеку од „очајна домаќинка“ (ФОТО)

Атрактивната хрватска пејачката Лидија Бачиќ – Лиле (36) продолжува да ги радува фановите со разголени фотографии, а овој пат во преден план се пофали со она што најмногу боде очи на неа, бујните атрибути во долна облека.

Сплитската пејачка објави фотографија само по градник и гаќички како ги чисти бањата и туш кабината.

Така разголена само по долна облека во секси гаќички и градник, таа во еде момент  го сврте грбот кон камерата и го истакна својот извајан задник.

Клекната на колена во танга бикини кое едвај ги покриваше нејзините раскошни облини.

Дека не е „очајна домаќинка“, сексапилната сплиќанка покажа во следната поза.

Од бањата во кујната гола, само по бела престилка, во црвен градник од тантела и здела во која нешто мешајќи подготвува.

А кога Лидија ќе почне да меша – полудувате, па миксерот слободно можете да го спакувате…

 

Брашното на градите можеби некому и на нешто друго ќе му асоцира, но „сексапилната домаќинка“ сепак само сакаше да ве извести дека е подготвена нешто убаво да замеси!

По напорната „домаќинска работа“ следуваа одмор и пауза кои расната Лидија ги исползува испружена во постела.

Ако добро се распореди времето, денот стига и за шолја кафе и  по некој прочитан ред од интересна книга.

Фото: Инстаграм принтскрин/lidijabacic_lile

Останати вести од Радио Милева