Радио Милева
природно

Познатата фолкерка ги извади силиконите во петатта деценија од животот, се соблече во бикини и ги покажа природните гради (фото)

Познатата фолкерка ги извади силиконите во петатта деценија од животот, се соблече во бикини и ги покажа природните гради (фото)

Пејачката Тина Ивановиќ деновиве ги поминува во топлиот Дубаи, а на социјалните мрежи редовно објавува фотографии.

Пејчката ужива на плажа, а со последната објава привлече внимание.

Имено, Тина позираше во розово бикини и ја покажа својата одлична фигура на 47 години. Со оглед на тоа што неодамна ги извади силиконите, пејачката ги покажа своите природни атрибути.

Нејзините следбеници ја опсипаа со позитивни коментари за нејзиниот изглед.

„Најубава“, „Амазонка“; „Каква бомба“ се само некои од коментарите.

За потсетување, пејачката неодамна одлучи да ги извади силиконите, а како што изјави сега се чувствува многу подобро:

-Eх, да ми е овој памет, на тие години никогаш немаше да ставам силикони. Бидејќи повеќе не ми се допаѓа таа пластика одлучив да ги извадим. Повеќе немам пластични гради“ изјави Тина.

фото: инстаграм/тина ивановиќ

Останати вести од Радио Милева