Радио Милева
лудо заљубена

Позира во едноделен костим за капење, а во преден план се нејзините огромни силиконски гради: Ана Кораќ ужива во луксуз (фото)

Позира во едноделен костим за капење, а во преден план се нејзините огромни силиконски гради: Ана Кораќ ужива во луксуз (фото)

Контроверзната поранешна задругарка Ана Кораќ, пред да се прослави со учеството во „Задруга“, изјавила дека берела малини за да заработи.

Денес се ужива во луксуз и се фали со тоа на социјалните мрежи.

Имено, Ана објави серија фотографии од јахтата на кои позира во едноделен костим за капење од светски познат бренд, а во преден план беа нејзините огромни силиконски гради.

Старлетата на раката имала скап часовник чија цена е околу 9.000 евра.

“Дечко ми ми купува се што сакам! Ми ​​купи нова кола за мене и кучето. Ми рече дека не треба да правам ништо, само да уживам, а јас го слушам. Од риалити можам убаво да живеам, но тоа веќе не ме интересира.Исто така,  може добро да се заработи и на Инстаграм и можеби еден ден ќе се вратам на таа работа“, рекла еднаш Ана.

 

Фото:Принскрин/Инстаграм/ana_korac

Останати вести од Радио Милева