Радио Милева
личи на поранешната

Позади себе има еден брак, а на раката сè уште носи бурма: Ова е новата девојка на Дарко Лазиќ (фото)

Позади себе има еден брак, а на раката сè уште носи бурма: Ова е новата девојка на Дарко Лазиќ (фото)

Фолкерот Дарко Лазиќ влезе во нова врска, иако не поминаа ни пет месеци откако раскина со Барбара Бобак.

Лазиќ на своите следбеници прво им ја покажа девојката одзади, кога заедно позираа во теретана и во таа прилика неговата девојка го сврте грбот, па сите ја коментираа нејзината фигура.

Како што е познато во медиумите, новата избраничка на Дарко Лазиќ се вика Катарина и таа веќе има еден брак зад себе. На нејзиниот Инстаграм профил се уште стои фотографија, на која таа позира со бурма на раката, додека држи чаша вино.

Да потсетиме, Дарко Лазиќ и Катарина беа фатени во клуб како се бакнуваат и разменуваат нежности.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Дарко Лазиќ

Останати вести од Радио Милева