Радио Милева

Повеќе од 3 милиони лајкови за еден час: Кајли Џенер со раце се обиде да ги сокрие голите гради

Повеќе од 3 милиони лајкови за еден час: Кајли Џенер со раце се обиде да ги сокрие голите гради
фото: тањуг ап

Кајли Џенер спаѓа во една од најпознатите светски личности и важи за најмлада милијардерка во светот.

Јавноста го следи секој нејзин чекор, а сега повторно се најде во центарот на вниманието.

Имено, таа на својот „Инстаграм“ објави уметничка фотографија на која е разголена.

Со рацете едвај ги покри голите гради.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on


За еден час, оваа објава доби повеќе од 3 лајкови, а фановите ја опсипаа со коментари:

„Најврела девојка на Инстаграм“ е само еден од коментарите.

Останати вести од Радио Милева