Радио Милева
за нови почетоци

Повеќе не изгледа вака: Ана Бекута ја врати бојата на коса што ја носеше пред 27 години (фото)

Повеќе не изгледа вака: Ана Бекута ја врати бојата на коса што ја носеше пред 27 години (фото)

Снимањето на новата сезона на музичкото натпреварување „Ѕвезде Гранда“ повторно собра жири во кое членуваат едни од најголемите имиња на естрадата, а дефинитивно најголемо внимание привлече доаѓањето на Ана Бекута.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Bekuta (@anabekuta1)

Бидејќи наскоро ќе помине една година откако го загуби долгогодишниот партнер Милутин Мркоњиќ, Ана ги замени темните комбинации со повпечатливи и весели бои, а вистинското освежување е новата фризура.

Фолк ѕвездата во студиото на Кошутњак дојде свежо фарбана, со црвена коса како во 1995 година.

Фустанот е во летен фазон, а Ана е нова за нови почетоци.

фото:ATA Images/Instyagram/Dejan Milicevic

Останати вести од Радио Милева