Радио Милева

Повеќе не го крие: Катарина Грујиќ првпат го покажа момчето (фото)

Повеќе не го крие: Катарина Грујиќ првпат го покажа момчето (фото)
фото: ата имагес

Катарина Грујиќ не сака многу да зборува за својот приватен живот.

По врската со Огњен Врањеш го крие својот приватен живот.

Во медиумите се шпекулираше дека има ново момче. Таа вчера  на свадба се појави со момчето од Тузла, Семир Јунузовиќ.

Станува збор за богат милионер, пренесува „Телеграф“.

Меѓутоа, кога Катарина ги видела фоторепортерите, побрзала да влезе на свадбата кај Тијана Стоисављевиќ и Михе Милутиновиќ.

фото: ата имагес

На прашањето како е, Каќа одговорила: „Супер, сега ќе се вратам“ и побрзала да влезе во хотелот.

фото: ата имагес

Инаку, Семир е директор на комапнија која го носи семејното име. Нивната фирма е една од најпрофитабилните во тој регион, а се занимава со изградба на патишта, произведување на бетон и сл.

фото: ата имагес

Останати вести од Радио Милева