Радио Милева
каква риба

Потполна промена: Милица Павловиќ полни 30 години и направи драстична трансформација – новите фотографии ќе ве остават без здив (фото)

Потполна промена: Милица Павловиќ полни 30 години и направи драстична трансформација – новите фотографии ќе ве остават без здив (фото)

Младата музичка ѕвезда Милица Павловиќ денес наполни 30 години, а со новиот изглед ги остави сите без здив.

Милица позираше во провокативно издание, а за нејзините најнови фотографии фановите коментираат дека изгледа холивудски.

Освен тоа, младата пејачка има и нова фрузира, нов изглед, кој ќе ве освои на прва.

„Оди и кажи им: „Кучката се врати“. А никогаш нема да погодиш која желба ја замисли во полноќ“, напиша Милица под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Нејзините фанови, следбениците, па и познати личности и го честитаа роденденот, но и ја пофалија за новиот изглед.

Инаку, Милица подготвува голема прослава, а како што вели, меѓу поканатите ќе бидат нејзините најблиски пријатели.

фото: Инстаграм/сењорита милица

Останати вести од Радио Милева