Радио Милева
повторно заљубена?

Пoмлад е од неа 38 години: Шерон Стоун во врска со познатиот рапер?

Пoмлад е од неа 38 години: Шерон Стоун во врска со познатиот рапер?

Познатата актерка Шерон Стоун повторно е заљубена, пишуваат американските медиуми.

Имено, наводно 63 годишната актерка е во врска со познатиот рапер РМР, а тој има само 25 години.

Шпекулациите за новата љубовна двојка започнале откако парот бил виден во еден клуб во Лос Анџелес.

Раперот РМР е познат по тоа што во јавност се појавува со маска на лицето бидејќи го крие својот идентитет.

„Што имаат тие заедничко?“, „Ова го прави затоа што сака внимание?“,  се само некои од коментарите додека пак фановите и порачуваат да прави што сака и да ужива во својот живот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Page Six (@pagesix)

Извор близок на музичарот тврди дека двојката одлично се забавува, а Шерон одбила да ги коментира овие пишувања.

фото: профимедиа

Останати вести од Радио Милева