Радио Милева
совет за раскошна предница

Послушај ја Коко Ти и биди бујна како неа и ти (ВИДЕО)

Послушај ја Коко Ти и биди бујна како неа и ти (ВИДЕО)

Секогаш шокантната Коко Ти Остин која по потекло е од Србија и е сопруга на познатиот рапер Ајс Ти, овој пат ќе ви објасни како Вашите гради на плажа да изгледаат поголеми, попривлечни и побујни во костим за капење!

Таа објави видео на Instagram кое го покажува целиот раскош на нејзините облини.

Коко сакаше да им покаже на сите дами колку е ефикасно да купите пуш ап костим за капење, каков што купила таа.

A post shared by Coco (@coco) on

Сепак, ако не сте баш надарени како Коко, кој знае дали Вашите гради токму вака ќе изгледаат, како нејзините… Кои патем, сосема го фрлија во сенка посочениот пуш ап модел на Србинката! Зашто, ако ви се вака раскошно развиени предницата и задникот… Ма, кому му е гајле каков е градникот!?

Останати вести од Радио Милева