Радио Милева

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка: Ја споредуваат со Ким Кардашијан!

Поранешниот на Јелена Розга има нова девојка: Ја споредуваат со Ким Кардашијан!

Јелена Розга и Стјепан Хаусер неодамна ставија крај на долгогодишната врска. Набрзо после тоа се појавиле шпекулации дека пејачката нашла ново момче.

 Стјепан за тоа време престојувал во Америка. Според пишувањата на медиумите тој се зближил со пијанистката Лола Астанова со која и свирел и настапувал. Лола е доста атрактивна, а станала позната по својот талент.

Речиси на секоја фотографија ги открива своите атрибути и покажува со што располага. Често се фотографира и за модни магазини.

Лола објавила и снимка на која свири со Стјепан, а обожавателите алудираа на тоа дека меѓу нив има нешто повеќе од професионална заработка. Лола ја споредуваат и со Ким Кардашијан.

 

 

Останати вести од Радио Милева