Радио Милева
крвта не е вода

Досега Елеонора, отсега и Мила: Поранешната водителка на ТВ Ред уште еднаш покажа со што располага, но овој пат ja засени нејзината сестра (фото)

Досега Елеонора, отсега и Мила: Поранешната водителка на ТВ Ред уште еднаш покажа со што располага, но овој пат ja засени нејзината сестра (фото)

Македонката Елеонора Миљковиќ и понатаму важи за една од најатрактивните учеснички во сите претходни сезони на реалното шоу „Задруга“.

Иако долго време е зафатена, таа не престанува да ја буди фантазијата на мажите со провокативни слики и видеа. Таа сега на својот Инстаграм профил покажа како изгледа во бел костим за капење и ги фрли сите во транс.

Бујните гради се во кадар одблиску, како и исклучителна линија која ги освојува сите. Таа накратко го покажа своето лице, но реши уште малку да го покаже своето тело.

Сестрата на оваа ријалити ѕвезда докажа дека крвта не е вода. Пишувавме за тоа дека сестрата на популарната Нора се вика Мила Миљковиќ.

Таа го прослави својот 21 роденден и на своите следбеници им покажа како го слави роденденот.

Покрај роденденската торта, сестрата на Нора на своите следбеници им покажа и како изгледа во костим за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by mila (@milaamiljkovic)

И можеме да заклучиме дека таа не е ништо помалку атрактивна во споредба со нејзината популарна сестра и нејзиниот поранешен ко-соработник.

Фото: Instagram/ _elle.m_, milaamiljkovic/red tv

Останати вести од Радио Милева