Радио Милева

Поранешната на Аца Лукас е убавица, но погледнете како изгледа нејзината сестра!

Поранешната на Аца Лукас е убавица, но погледнете како изгледа нејзината сестра!

Таа привлекува внимание каде и да се појави, а сега покажа како изгледа нејзината сестра.

Фановите на Соња Вуксановиќ, екс-сопругата на пејачот Аца Лукас, редовно коментираат за нејзиниот екстра изглед, а овој пат пред своите следбеници покажа како изгледа нејзината сестра која е драстично поразлична од неа.

Јелена живее во Германија, а сега одлучи заедно со семејството да додеј на краток одмор во Србија и да ја види сестра си.

Потсетуваме, Соња исто така е родена во Германија, каде наедно живее и нејзиното семејство.

Останати вести од Радио Милева