Радио Милева
одговори на шпекулациите

Поради една фотографија Рада Манојловиќ покрена шпекулации дека е бремена: Пејачката се огласи и откри дали ќе стане мајка

Поради една фотографија Рада Манојловиќ покрена шпекулации дека е бремена: Пејачката се огласи и откри дали ќе стане мајка

Пејачката Рада Манојловиќ се појави на снимање на нова емисија, па проговори како се чувствува пред Нова година, што планира за најлудата ноќ и дали е бремена.

Имено, пејачката на својот „Инстаграм“ објави фотографија која се држи за стомак, па започнаа шпекулации дека е во блажена сојстоба.

Таа одговори на овие приказни и откри дали ќе стане мајка.

-Харис е во право, тој прв кажа дека изгледам како бремена. Ги видов и коментарите. Само таква е позата. Самата се фотографирав. Потполно спонтано испадна фотографијата. Секако дека не сум трудна, вели Манојловиќ.

фото: принскрин/инстаграм/рада манојловиќ

Останати вести од Радио Милева