Радио Милева

Поповиќ ова нема да му го прости: Познатиот пејач ги прекрши правилата на Гранд!

Поповиќ ова нема да му го прости: Познатиот пејач ги прекрши правилата на Гранд!

Саша Поповиќ е познат по тоа што е голем професионалец, но и очекува од другите да бидат такви.

Поради  последните објави на социјалните мрежи, фолк пејачот Радиша Трајковиќ- Џани сериозно може да се скара со директорот на Гранд.

За време на снимање на „Ѕвездите на Гранд“ тој направил селфи во просторија каде што седи таинствениот член на жирито, а со самото тоа откри дека е тој.

А бидејќи таинствениот член се крие, на Саша нема да му биде сеедно кога ќе ја види оваа објава.

фото: инстаграм/принтскрин

Останати вести од Радио Милева