Радио Милева
папарацо лов

Полуголата старлета ги „поремети“ мажите: Сораја со гигантските гради на увид низ град, на ноќна прошетка по Тиват! (ВИДЕО)

Полуголата старлета  ги „поремети“ мажите: Сораја со гигантските гради на увид низ град, на ноќна прошетка по Тиват! (ВИДЕО)

На црногорската старлета Сораја Вучелиќ веќе неколку години и е забранет влез во Србија. Екипата на емисијата „Папарацо лов“ ја снимила старлетата на црногорското приморје. Сораја на ултрависоки потпетици во кожено, мини фустанче до препони, со патент на раскопчување до папокот, речиси полугола беше повеќе од провокативна во својата ноќна прошетка додека без да знае папарацо камерата ја снимаше.

Како и обично, таа посебно се потрудила да ги истакне гигантските силиконски гради кои речиси и излегоа додека чекореше пеш откако го паркира џипот. Најпрвин ја уловаија на бензинска пумпа каде пумпаџијата не можеше да го симне погледот од раскопчаното деколте на старлетата, па едвај  успеа да ја погоди дупката… за полнење гориво во реервоарот.

Сигурно не му било лесно на пумпашот да остане фокусиран на работата покрај провокативното деколте на старлетата, која за среќа влезе во продавницата, па на точачот на гориво му олесни, за да не… прелие.

Ниту погледите на продавачот во продавницата на „Диор“  во елитното Порто Монтенегро во Тиват не можеа да не останат фокусирани на цицлестите убавини на бујната старлета.

Сораја потоа седна во еден локал покрај докот каде покажа дека ги владее сите вештини со јазикот, откако со сласт, најголема на свет, го лижеше сладоледот… во корнет.

Додека старлетата така се сладеше и ладеше, нејзините бујни силиконски сифони максимално се луфтираа. Откако заврши со уживањето во сладоледот, заборави на деколтето и се фати за мобилниот, па додека онака занесена со некого зборуваше, на убавица и излезе брадавицата.

Како изгледаше „Папарацо лов“ – от и  потерата по старлетата, погледнете во видеото во продолжение (КЛИКНИ ТУКА):

Останати вести од Радио Милева