Радио Милева
„гори“

Полугола на сцена: Се појави снимка од настапот на Сандра Африка, жешката атмосфера доведена до максимум (видео)

Полугола на сцена: Се појави снимка од настапот на Сандра Африка, жешката атмосфера доведена до максимум (видео)

Пејачката Сандра Продановиќ, попозната како Сандра Африка, минатата недела гостувајќи во емисијата на Огњен Амиџиќ откри дека ја поврзувале со многу фудбалери, но дека била само со еден – Владимир Волков.

Неколку дена подоцна, неименуван извор близок до пејачката откри дека двајцата ја обновиле врската, бидејќи фудбалерот неодамна ја контактирал, а таа решила да му даде уште една шанса.

Сега на социјалните мрежи се актуелни слики и видеа од нејзините настапи, особено од последниот каде дојде полугола. Пејачката за настапот носеше проѕирно трико под кое имаше градник и танга гаќички.

Погледнете:

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева