Радио Милева
провокативно гола

Полугола на сцената: Наташа Беквалац во шок издание (Фото)

Полугола на сцената: Наташа Беквалац во шок издание (Фото)

Пејачката Наташа Беквалац на последниот настап во еден клуб во главниот град на Србија ги воодушевила фановите кога се појавила речиси безобразно гола!

Таа се облекла во проѕирен костим под кој се гледа нејзината линија, а била покриена со циркони над градите и на интимните делови.

Под костумот кој открва речиси сè, носела гаќички во беж боја, додека градите и биле покриени со циркони.

Инаку, Наташа Беквалац редовно вежба и се стреми кон својот совршен изглед. Таа во една прилика призна дека како млада немала толкава самодоверба.

Фото:Принтскрин/Ата Имаџес/Антонио Ахел/bekvalceva

Останати вести од Радио Милева