Радио Милева
На здравје!

Појадува целосно гола: Тара Симов ги шокираше сите на Инстаграм (Фото)

Појадува целосно гола: Тара Симов ги шокираше сите на Инстаграм  (Фото)

Поранешната учесничка во реалното шоу, која двапати беше дисквалификувана од Задруга, Тара Симов, ги изненади сите со најновата објава на Инстаграм.

Таа сподели фотографија на која седи на маса и појадува, додека е целосно гола, а градите ги покрила со долгата руса коса.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tara Simov (@tarasimov)

На чинијата има шунка, сирење, домат… а Тара се  послужила со кроасан.

Гола е“, беше само еден од коментарите.

Инаку, таа и Ненад Алексиќ -Ша поминуваат се повеќе време заедно, судејќи по приказните на Инстаграм кои ги објавуваат.

Тие и двајца  на своите профили на Инстаграм споделија слики од базен, а може да се заклучи дека на истата локација се наоѓа  поранешната љубовна двојка.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/nenadaleksicsha/tarasimov

Останати вести од Радио Милева