Радио Милева

Погледнете како изгледаше Цеца пред да ги среди забите, а пак Карлеуша и Прија се… (фото)

Погледнете како изгледаше Цеца пред да ги среди забите, а пак Карлеуша и Прија се… (фото)
фото:цеца ражнатовиќ/инсатграм

Наизглед мала интервенција на вилицата може да направи голема разлика, а овие фотографии што ќе ги видите подолу се доказ за тоа.

Александра Пријовиќ веќе подолго време е во центарот на јавноста, а она што е особено интересно е како изгледала пред повеќе од 5 години, односно кога за првпат се појави на аудицијата „Ѕвездите на Гранд“.

фото:принтскрин/клип/еспресо.рс

Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ се едни од ретките кои немаа потреба од вештачки импланти, со оглед дека имаа заводлива насмевка и пред тоа.

фото:принтскрин/еспресо.рс

Но, и двете се решија да го направат овој чекор, а лицето денес им го краси бисерна насмевка.

фото:Принтскрин/еспресо.рс

Меѓу оние кои ставија вештачки заби се и Сораја Вучелиќ која имаше голем јаз меѓу предните, Милица Тодоровиќ која нема никаква операција на лицето и на телото, но ги исправи забите, како и Рада Манојловиќ на којакорекцијата и беше најпотребна со огледа дека има јавна професија.

фото:принтскрин/еспресо.рс/пинк

Останати вести од Радио Милева